agaty

Trackbacks and pingbacks

No trackback or pingback available for this article.

19 komentarzy

 1. Wstaw szybciej jakieś nowości, bo mi już tęskno za nowinkami, a wkrótce trzeba kupić prezenty pod choinkę, więc przydałoby się ;)
  Odpowiedz
 2. No właśnie, nowości, nowości!!! Czekam niecierpliwie :)))
  Odpowiedz
  1. Author
   Oj... nowości... no tak... Nie no, nowości będą i ja mam tonę biżutów czekających już po rok i dłużej na wstawienie. Tylko jakoś mi to nie idzie ;) Ale skoro wołacie, to się sprężę, szczególnie, że ten agat pojedynczy wisi i straszy ;) Tylko nie wiem co wstawić najpierw... hmmm... kolorowe liście w żywicy? Liście minerałowe w srebrze? Swarovskie? Weneckie jak w kolekcji Venezia? Ceramikę? Koral? Jaspisy? Agaty? Bo mam jeszcze pawie pióra i muszle jak w kolekcji Powiew lata, ale to chyba już nie ta pora roku ;) No nie mogę się zdecydować! ;) A pewna Michalina ;) podsunęła mi jeszcze myśl o szkle dmuchanym i teraz mnie to męczy... Hmm... zrobiłoby się jakieś dmuchaki ;) (czemu doba ma tylko 24 godziny?)
   Odpowiedz
 3. ALEŻ PRZECIE ONE SĄ PIĘKNE :)
  Odpowiedz
 4. "Albo wstawię szybciej jakieś nowości" będzie to znaczyło, że ktoś Cię podmienił babo! Słowo "szybciej" czy "wcześniej" do Ciebie po prostu nie pasuje ;)
  Odpowiedz
 5. Śliczne te kolczyki. To mówiłam ja - fanka kryształków :-) Ostatnio niepokojąco często oglądam właśnie agaty w Twej Kopalni i dojrzewam :-) Życzę miłego i pogodnego weekendu :-)
  Odpowiedz
 6. Taaak, dmuchane szkło............ :-)))) Założę się, że bez względu w jakiej kolejności wstawisz ślicznoty, będziemy je podziwiać bez końca :-) Może alfabetycznie? ;-) Albo od końca (w stosunku do kolejności, w jakiej wymieniłaś tutaj?) :-):-):-) PS Tak na marginesie chciałam powiedzieć, że "mój" stworek jest najpiękniejszy ;-)
  Odpowiedz
  1. Author
   Moniczko, czyli mówisz, że jak? Najpierw dmuchaki, a potem muszle spóźnione o dobry kwartał, dalej pawie pióra, które Halinka wołająca o nowości kupowała już spod lady dobry rok temu ;) a potem znów agaty? :D Hłe hłe, to zobaczymy jak to wyjdzie ;) Ale zanim co, to Wam jeszcze pokażę czego się w zeszły weekend nauczyłam :) Czad na kółkach, serio :D Wsiąkłam, choć jeszcze słabo mi idzie ;) Niech no tylko fotki znajdę na dysku (też macie taki burdel w komputerze jak ja? Założę się, że nie. Nie wiem jak to opanować... ;)) Stay tuned ;)
   Odpowiedz
  2. Author
   A w ogóle to zapomniałam Ci napisać jeszcze, że stworka fajnego masz :D Ja go w panelu administracyjnym widzę ciut większego niż tu się pokazuje, i tam wygląda jeszcze lepiej - jak przekręcona truskawka z trojgiem oczu, króliczymi uszami i na dodatek w niebieskich kaloszach i żółtych rękawiczkach :D :D :D
   Odpowiedz
 7. Tak tak szkło (kurczę ile ja tu fachowych określeń poznałam :-D ). Ja tam burdelu w kompie nie mam :-) Komputer to chyba jedyne miejsce, gdzie mam wszystko jak należy :-) (nie licząc folderu ze zdjęciami, które udało się magikowi odzyskać po padnięciu komputera i utracie wszystkiego - ale nawet one są wszystkie wrzucone do jednego katalogu i kiedyś na pewno je uporządkuję). Trzecie oko u stworka dostrzegłam po oględzinach z nosem na monitorze (okulary zostawiam w pracy ;-) ). Ale kaloszy nie mogę dojrzeć ;-)
  Odpowiedz
 8. Author
  Bo to są kalosze z takimi bardzo wąskimi cholewkami ;) Ale są! Są! :)
  Odpowiedz
 9. Czyli szczupłe nóżki ma :-) Ideał? ;-)
  Odpowiedz
 10. Jak dla mnie, możesz wstawić wszystko na raz :))) I tak mi będzie mało! ;-)
  Odpowiedz
 11. Ja proszę o dmuchaki, a namawiam na wstawienie pawich piórek, niech inni też wiedzą, co mnie udało się "wysępić" spod lady :D
  Odpowiedz
 12. Nie, żebym się upominała, ale zdaje się ktoś tu obiecał szkło dmuchane i inne cuda.... Doczekamy się MOJA DROGA???? O mailu nawet nie wspominam.... ;-)
  Odpowiedz
 13. O matulku! Biją mnie tu! Biją! Nowości zapowiedziane, więc się już nie wywinę. A mail in progress, tylko ten progress prawie niezauważalny ;) Ale jutro do Ciebie doczłapie już całość, jakem marisella. Będziesz miała w sam raz przerywnik między wyrzucaniem studentów z uczelni a odbieraniem im stypendiów ;) (czy co tam masz zaplanowane na jutro :D)
  Odpowiedz
 14. O to czekam na nowości :) A na jutro mam zaplanowane jeszcze nie wiem co :-) Już wiem!!! Spacer z dziewczynami i sesja fotograficzna w naszym pięknym parku :-) Przede mną bowiem wolny weekend :-)
  Odpowiedz
 15. Oooooooo.... a co to jest wolny weekend? ;)
  Odpowiedz
 16. Wolny weekend to taki weekend, kiedy sprzątasz, gotujesz pracochłonny obiad, prasujesz, pierzesz, targasz ze sklepu jedzenie na następny tydzień, układasz wieże z klocków do upadłego, milion razy tłumaczysz, że nie trzeba wywlekać wszystkiego z szuflad etc :-) Nic mi nie wyszło z moich fotograficznych planów :-( Cóż, kolejny wolny weekend już za tydzień, może wtedy się uda.... Ależ piękne te liście w Kopalni, napatrzeć się nie mogę :-)
  Odpowiedz

Odpowiedz