swary

Trackbacks and pingbacks

  1. Sekcja subietywna » Cofam! Cofam! Cofam! Czyli pean na cześć Silver Nightów ;)
    [...] jak niecały miesiąc temu pisałam, jak to nieszczególnie przekonują mnie wprowadzane nowe odcienie kryształów Swarovskiego? Że [...]

6 komentarzy

  1. Mari, kusisz kusisz;) Nawet mimo tego, że ja z kryształkami w mojej biżu średnio na jeża lub mniej jeszcze, to strasznie mnie Hexagon i Helios zaintrygowały no i może kaboszony. Nową szarość też pewnie organoleptycznie obadam, tak samo jak i perełki - odcienie wyjątkowo moje. No i w końcu wprowadzą bermudowe twisty, choć ja i tak wolałabym heliotrope:D Fenomenu ceramiki też nie rozumiem, ni to ładne, ni zachęcające, a wygląda jak granitowa płyta... Brr;)
    Odpowiedz
  2. Maqda, może jak im się będzie Bermuda dobrze sprzedawać (a jestem pewna, że będzie), wprowadzą też Helio. Póki co udało mi się wyniuchać, że w Bermudzie i Tabac pojawią się jeszcze De-Arty, więc to już pełnia szczęścia :D W Helio z kolei niedługo wejdą duże migladałki, które mi się marzyły już od jakiegoś czasu :) Z kolei na stronie jednego ze sklepów widziałam już zdjęcia kryształów w Crystal SINI i moim zdaniem wyglądają one zupełnie jak Crystal Satin, więc jak dla mnie to jakaś ściema ;) Sunflower zresztą też nie wydaje się jakoś szczególnie różnić od Light Topaza... Tylko perełki zostają inne od dotychczasowych :) O, i widziałam jeszcze szkic ze szlifem Lucerny - całkiem fajnie to może wyglądać, choć jeśli nie zrobią tych kryształków w czerwieni Siam, Paparadasha czy chociaż Red Magmie, to strasznie zmaszczą ;)
    Odpowiedz
  3. Ktoś niezorientowany wejdzie, przeczyta te wasze wypowiedzi i stwierdzi "zdurniały baby"! :P
    Odpowiedz
  4. Author
    :D
    Odpowiedz
  5. Author
    O, proszę, i nadszedł czas, że się muszę ugryźć w język i coffffnąć co pisałam. Crystal Silver Night jest jednak śliiiiiiczny. Na tyle, że może być nawet setnym odcieniem szarości i nic mnie to nie interesuje, i tak jest super :)
    Odpowiedz
  6. [...] jak niecały miesiąc temu pisałam, jak to nieszczególnie przekonują mnie wprowadzane nowe odcienie kryształów Swarovskiego? Że [...]
    Odpowiedz

Odpowiedz