Podstawową zasadą zakupów w moim sklepie jest to, że Klientka powinna wyjść zadowolona 🙂 No… tak jakby “wyjść”… A najlepiej, żeby nie wychodziła wcale 😉 Robię więc, co w mojej mocy, aby tę regułę w życie wcielić, ponieważ jednak i formalnie regulamin jakiś istnieć musi, oto on, w kilku dosłownie punktach i prostymi Marisellowymi słowy 🙂


Kto prowadzi ten oto sklep?

Sklep, na który teraz patrzysz, dostępny pod adresem www.marisella.pl, prowadzi zarejestrowana przez Prezydenta Miasta Krakowa, w pełni legalnie i bez najmniejszej ściemy, firma:

MARI Edyta Woźniak
os. Młodości 2/18
31-908 Kraków, Polska
NIP: 678-291-96-01 REGON: 121467678
e-mail: marisella@marisella.pl, tel.: 601 267 567

z kontem bankowym o numerze:

BRE Bank S.A. – mBank
56 1140 2004 0000 3102 7252 7499

Składanie zamówień

Najwygodniejszą formą złożenia zamówienia jest skorzystanie z koszyka sklepowego – wystarczy włożyć do niego wszystko, co Ci się podoba, a następnie realizować zamówienie zgodnie ze wskazówkami na ekranie.
To proste, łatwe i przyjemne, ale w razie jakichkolwiek problemów, nie wahaj się do mnie napisać – z przyjemnością pomogę! 🙂

Jeśli wolisz, zamówienie możesz złożyć także telefonicznie lub listownie – wszystkie potrzebne do tego dane znajdziesz w zakładce Kontakt.

Zapłata za zamówienie

Zamówienie opłacić możesz w następujący sposób:
przelewem na konto: 56 1140 2004 0000 3102 7252 7499 (mBank)

– poprzez szybkie płatności w systemie Przelewy24

PayPalem (po wybraniu tej formy płatności i potwierdzeniu zamówienia, zostaniesz automatycznie przeniesiona na stronę PayPala, aby móc dokonać wpłaty)

gotówką przy odbiorze osobistym, którego dokonywać można po wcześniejszym mailowym lub telefonicznym ustaleniu przybliżonego terminu w mojej pracowni w Krakowie (Nowa Huta).

gotówką przy odbiorze przesyłki – jeśli wybierzesz wysyłkę za pobraniem, za paczkę zapłacisz doręczycielowi przy odbiorze.

Będę niezmiernie wdzięczna za opłacanie zamówień w ciągu 7 dni od daty ich złożenia. W sprawie zamówień, za które zapłata nie wpłynie na moje konto w tym terminie, będę się kontaktować mailowo lub telefonicznie, aby ustalić wspólnie plan działania ich dotyczący 🙂

Koszty wysyłki i czas dostawy

Koszty dostawy kształtują się następująco:

  • paczkomat – 9,90 zł
  • kurier DPD – 9,90 zł

Na terenie Polski za pobraniem:

  • kurier DPD – 14,90 zł

Podane koszty wysyłki są zryczałtowane i nie zależą od wagi zamówienia.

Wszystkie zamówienia, o ile przy danym przedmiocie nie widnieje inna adnotacja, są wysyłane w ciągu 1-3 dni od ich opłacenia.
Czas dostawy przez firmę kurierską oraz Paczkomaty wynosi 1-2 dni roboczych.

Dokument potwierdzający sprzedaż

Ponieważ sprzedaż swoich tworów prowadzę legalnie, każdy dostępny u mnie produkt opatrzony jest ceną brutto, zawierającą podatek VAT, a wysyłany jest wraz z paragonem. Jeśli wolisz otrzymać fakturę VAT, nie będzie to najmniejszym problemem – zaznacz to proszę tylko w komentarzu podczas składania zamówienia i podaj dane, na które ma ona zostać wystawiona (możesz także przekazać te dane e-mailem na adres marisella@marisella.pl).

Zwroty i reklamacje

Zgodnie z obowiązującym prawem, możesz bez podania przyczyny odstąpić od umowy kupna-sprzedaży zawartej przez odległość w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Wystarczy, że poinformujesz mnie o swojej decyzji poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy (dostępne tu), e-mailem lub wydrukowanego na papierze, i zwrócisz zakupiony produkt. Niezwłocznie, a najpóźniej w ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia, zwrócę Ci bez najmniejszych uwag i pytań, wszystkie poniesione przez Ciebie koszty, łącznie z kosztem dostarczenia przedmiotu ze sklepu do Ciebie. Poniesiesz jedynie koszt odesłania przedmiotu do sklepu, zgodny z aktualnym cennikiem Poczty Polskiej (ok. 15 zł). Zwrot należności otrzymasz na to konto, z którego dokonywałaś płatności.

Choć nie jest to żaden warunek, będę wdzięczna, jeśli do zwracanej przesyłki dołączysz paragon (lub fakturę) potwierdzający zakup – bardzo ułatwi mi to zaksięgowanie zwrotu tak, aby Urząd Skarbowy był w pełni ukontentowany 🙂

We wszelkich sprawach, które nie są opisane tym nieszczególnie imponującym regulaminem, zastosowanie mają, rzecz jasna, przepisy obowiązującego w Polsce prawa. Z kolei jeśli między postanowieniami regulaminu a przepisami prawa zachodzi jakaś sprzeczność, te drugie mają bezwzględne pierwszeństwo.


A teraz, dziękując za zapoznanie się z regulaminem, zapraszam do tego, co o niebo przyjemniejsze, czyli do zakupów! Może masz ochotę zacząć od przejrzenia nowości? 🙂