Słoik z sercem

Trackbacks and pingbacks

No trackback or pingback available for this article.

4 komentarze

 1. Trafiłam na tę stronę przez aukcję charytatywną zakładki, którą podarowała Pani fundacji Kocia Łapka. Jeszcze nie rozejrzałam się porządnie po blogu, ale przeczytałam ten wpis. Piękne prace, ale na naszyjnik Non Omnis Moriar brak słów. Piękny to zdecydowanie za mało. Każdy szczegół jest przemyślany, jak umieszczenie fotografii w albumie. To wspaniałe, że dokończono tę pracę, i że znalazło się w niej miejsce na igłę. Non Omnis Moriar!
  Odpowiedz
  1. Author
   Ach właśnie... skoro już o Kociej Łapce mowa... :) Podrzucę link do licytacji ostatniej zakładki, może ktoś się skusi? :) http://charytatywni.allegro.pl/aluminiowa-zakladka-kocie-motto-unikat-kocia-lapka-i1389687 Co do sedna - to prawda, że ten naszyjnik jest wyjątkowy, dla mnie to był niesamowicie emocjonalny projekt. A okazuje się, że to jeszcze nie będzie koniec historii związanej Non Omnis Moriar :) - ona chyba faktycznie nigdy nie umrze... Ale tym napiszę niebawem, gdy już wszystko będzie dopięte na ostatni guzik :)
   Odpowiedz
 2. Niesamowite projekty, super zdjęcia i szczytny cel - czego chcieć więcej?! Jedynie tego, żebyś w przyszłym roku również pojawiła się na WOŚP!
  Odpowiedz
  1. Author
   Dzieki! :)
   Odpowiedz

Odpowiedz