|

Gotowi do startu? Start!

Nie spodziewałam się, że kiedyś nadejdzie ten dzień 🙂 Zawsze lubiłam czytać blogi tematyczne, z chęcią zaglądałam na blogi znajomych, takie o wszystkim i o niczym. Mam też kilka ulubionych fotoblogów.

Ale pisać bloga? Nieeeee… To nie dla mnie.

Tak już mam, że im bardziej coś jest popularne, tym większe prawdopodobieństwo, że się za to nie zabiorę 😉 Własnie dlatego dłuuuugo zapierałam się rękami i nogami, ale w końcu dałam się przekonać. Sama sobie 😀

A więc zaczynam. Nie mam złudzeń, że miejsce to będzie tak uporządkowane, jak blogi moich koleżanek-biżuteryjek (które bardzo za to podziwiam!). Początkowo chciałam, aby ten blog, dość typowo, był dodatkowym sposobem komunikacji między mną, a Klientkami Kopalni srebra, ale jestem pewna, że gdy praca jest pasją, a pasja pracą, trudno trzymać się jednego tematu, a sprawy prywatne mieszają się z biżu-kwestiami 🙂 W ciągu kilku lat wiele moich Klientek stało się znajomymi i koleżankami, z wieloma chętnie koresponduję na tematy zupełnie prywatne. Wiele interesujących osób o niesamowitych charakterach poznałam dzięki tej biżuteryjnej przygodzie, wiele się od nich nauczyłam.

Dlatego do zaglądania do mnie zapraszam nie tylko osoby doceniające moja biżuterię, ale także te zaglądające z ciekawości, osoby kochające biżuterię lub ją wykonujące, a także po prostu znajomych, którzy ciekawi są, co u mnie słychać.

Mam nadzieję, że będzie się Wam u mnie podobać 🙂

Nic nieznaczący obrazek

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *