Kot ocenia prezent

Trackbacks and pingbacks

No trackback or pingback available for this article.

6 komentarzy

 1. Szufla, szufeleczka , szufelunia :) Piękna, w tonacji ponadczasowej czerni :) Jakie zatem imię dostała? Pozdrawiam świątecznie z mieszkania na ostatnim piętrze bloku, gdzie również taka szufla zamieszkuje :)Koleżanka szufla tutaj zamieszkuje celem odśnieżania 72m2 (słownie siedemdziesięciu dwóch metrów kwadratowych)tarasu. Jakiemuś architektowi Kraków się chyba z Grecją, ewentualnie chociaż z Chorwacją pomylił, że takie tarasisko zaprojektował, bezużyteczne totalnie... Latem pińdziesiąt stopni jak nic, gołą stopą nie wyjdziesz, zimą metr puchu marnego znaczy śniegu... Ale nic to, najważniejsze że za półtora dnia Wigilia, co więcej rodzice do mnie przychodzą a ja nie mam zrobione NIC, i nie mam tu na myśli tylko gotowania ale sprzątania w ogóle... To może ja jednak wyłączę komputer i... pójdę już spać :)
  Odpowiedz
 2. Ach, uwielbiam takie niespodzianki! Cudnie mieć takich ludzi wokół siebie - blisko, czy daleko... Gratuluję ofiarodawcy szybkiej reakcji i poczucia humoru :) Wesołych Świąt!!! :)
  Odpowiedz
 3. Author
  Olivka - mała czarna :D o imieniu Zygfryd (ofiarodawczyni, cudem odkryta, tak zadecydowała :D) A o Wigili mi nie mów, ja mam jeszcze w domu takie pobojowisko, że niby sto metrów, a choinki nie będzie gdzie postawić! :) Tobatka - to fakt, cudnie :)
  Odpowiedz
 4. Wygląda na to że ofiarodawczyni to jakaś twoja pokrewna dusza, co jak najlepiej o Niej świadczy ;) Wesołych Świąt!
  Odpowiedz
 5. A proszę :*
  Odpowiedz
 6. hahahaha ;D Świetne! uśmiałam się na początek dnia ;)Ułańska fantazja ;D
  Odpowiedz

Odpowiedz