stolyca

Trackbacks and pingbacks

No trackback or pingback available for this article.

5 komentarzy

 1. Nie mam siły czytać :-( Mam króciutką przerwę w Wielkim_Sprzątaniu_Póki_Nie_Minęło_Natchnienie. Zmachana jestem jak koń po westernie, a dopiero się rozkręcam ;-))) dzieci siedzą cichutko jak myszki pod miotłą, coby mi w oczy nie wejść i nie zostać zagnanymi do roboty :-)))) Ad rem! Podobne do tego na pierwszym zdjęciu zwierzę mam od jakichś dziesięciu lat, kiedy to dostałam je od mej córeczki :-)))) sama zrobiła ze skarpetki :-) Breloczki :-) To breloczki, prawda? Jak wspomniałam, nie mam siły czytać notki, wieczorem poczytam, jak już będzie czysto, cicho, po kąpieli i w ogóle sielsko (i uda mi się dopchać do komputera, że wysunę odważną myśl....). W każdym razie taki breloczek pięknie by pasował do moich nowych kluczy :-) Są w Kopalni takie? (w tym miejscu przemyciłam informację o Nowym_Domu oraz Zupełnie_Nowym_Życiu). Po co ja napisałam tyle komentarza do tekstu, którego nie przeczytałam.....?
  Odpowiedz
  1. Author
   Moniczko, Ty jesteś jedyna :D Aż mi się micha cieszy na ten Twój komentarz :)))) Sprzątaj, sprzątaj, ja wiem co znaczy takie natchnienie do nieznośnych rzeczy, trzeba je koniecznie wykorzystywać :) Ale jak posprzątasz - koniecznie napisz mailem o tym Zupełnie_Nowym_Życiu! :) No i podaj adres Nowego_Domu, wszak muszę wiedzieć, gdzie odpowiedni brelok do kluczy posłać :))))
   Odpowiedz
 2. Skucha!!!! To nie breloczki :-( Wracam do sprzątania :-/
  Odpowiedz
 3. :-) Zakochałam się w zawieszkach do kieliszków :-) Są absolutnie prześliczne :-) Powtarzam też po raz fefnasty - Ty napisz książkę :-) Albo coś.... Dora dziwnie na mnie zerkała z łóżka kiedy chachałam do monitora czytając Cię :-) Maila napiszę, ale nie dzisiaj - padam na nos i marzę o położeniu się do łóżka :-) Czego i Tobie życzę :-)
  Odpowiedz
  1. Author
   Na maila będę czekać cierpliwię, a córę pozdrów ode mnie :) Cieszę się, bo wygląda na to, że wszystko się u Was wyśmienicie układa! :)
   Odpowiedz

Odpowiedz