Kolczyki zrobione przez programistę ;)

Trackbacks and pingbacks

No trackback or pingback available for this article.

4 komentarze

 1. Ten dolny jest Twój :-)
  Odpowiedz
 2. Toż to czystej wody antyreklama!!! A może po prostu Ten kolega M.P.tak ogólnie jest megazdolny? A tak przy okazji: Przy komentowaniu każdorazowo podaję imię, e-mail, a potem widzę że jestem anonimem; no proszę nie!!!!!
  Odpowiedz
 3. Najpierw napisałam, potem sprawdziłam...no nie wiem skąd mi się wzieło że anonim, pszepraszam. Ale przy okazji przeczytałam twoją odpowiedz na mój komentarz pod postem z 3 marca i ...dalszy ciąg w emali.
  Odpowiedz
  1. Author
   Tereso - emalia zaraz odpisaną zostanie ;) A Anonima widziałaś, bo on się pojawia, ale znika po odświeżeniu strony :) Nie wiem co to za licho, nie potrafię naprawić za nic w świecie, wiem tylko że ma związek z wtyczką przeciwspamową, bo jak ją wyłączam, to jest OK (ale wtedy dostaję dziennie po 200-300 spamkomentarzy z ofertami powiększenia różnych rzeczy, a to stanu konta, a to penisa, a to jeszcze czegoś innego ;)) Kamyk - tak sądzisz? Bo ja, prawdę mówiąc, nawet nie wiem :D Nie przyszło mi do głowy, że faktycznie ktoś będzie obstawiał :)))) Ja różnicę widzę tylko jak się bardzo przyjrzę układowi żyłek na początku pracy, bo ja zawsze układam je w konkretną stronę. Ale to robota z lupą :))))
   Odpowiedz

Odpowiedz