rss

Trackbacks and pingbacks

No trackback or pingback available for this article.

4 komentarze

 1. Tjaaaaa, trza ludzi uświadamiać! Bo czytniki to rzecz genialna! I nie trza się wstydzić, że się dopiero milion lat po ich wynalezieniu zaczęło jednego używać ;) I przestało latać po miliardach stron z zakładek dzięki temu... I wkurzać, że zaś mi kuuuurczaczku coś umknęło!
  Odpowiedz
 2. Ja nie ogarniam tego RSS :-/ Ale ja jestem ciemniak wybitny. Spróbuję postępować zgodnie z Twoją instrukcją i zamontować sobie to CUŚ :-) A swoją drogą, nawiązując też trochę do notki o łapaniu okrągłych wizyt w Kopalni... Wspominałaś o tamtym konkursie na złapanie tysięcznej wizyty :-) Ja żech złapała :-):-):-) I jeszcze dwie osoby :-) Wygrałam wtedy cudną bransoletkę z bezbarwnych kryształków, której o mało nie zgubiłam w wukadce. I jeszcze kolczyki do kompletu, bo wtedy szalałaś z konkursami :D No i w każdym razie - wtedy zażyczyłaś sobie ZRZUTY z tymi odsłonami. I ja ciemniak nie miałam bladego pojęcia czymże są owe zrzuty :-/ Pamiętam, że ściągnęłam jakiś program do ich robienia, którego za cholerę nie mogłam pojąć. A Tyś oświeciła mnie ciemną, żebym wcisnęła guziczek z napisem print scrn a potem otworzyła worda dała wklej :-) Tak więc jesteś moim GURU :D:D:D To się nagadałam jak baba w maglu. Buziaki :*
  Odpowiedz
 3. Naprawiacz odszukał błąd w skrypcie i z pomocą wujka gugla udało się to naprawić.
  Odpowiedz
 4. Author
  Kaha - lepiej późno niż wcale :D Moniczko - ja ci przyznam, że ja w ogóle tę sytuację kojarzę jak przez mgłę ;) To znaczy coś mi się przypomina o problemach z print screenem, ale w zyciu bym nie powiedziała, że to Ty je miałaś :) I w ogóle nie pamietałam, kto to tam wygrał i co :D Nie mam pojęcia, jak wyglądała bransoletka, o której piszesz, że już o kolczykach nie wspomnę. Normlanie - lecytyny mi trzeba, bo przecież to było góra za trzy lata temu... Aż chyba poszperam w poczcie, żeby sprawdzić z ciekawości :) Strasznie krótką pamięć mam widać :) A czytnik sobie poustawiaj (w razie czego pisz z czym masz problem, to Ci pomogę) bo to naprawdę super sprawa :) Można za jednym zamachem na jednej stronie śledzić blogi znajomych, blogi lobbowe i całą masę innych :) Jakiś geniusz na to wpadł :)
  Odpowiedz

Odpowiedz