Trackbacks and pingbacks

No trackback or pingback available for this article.

7 komentarzy

 1. Bo przyjaciół czasem da radę zmusić do zrobienia czegoś, a czasem trzeba coś zrobić za nich ;) :*
  Odpowiedz
 2. A mogłaś sobie zrobić takie: http://wirewrapped.eu/2010/07/29/moo-cards/ (:
  Odpowiedz
  1. Author
   Móc to ja mogłam nawet te dane do faktur śpiewającym telegramem wysyłać, tyle że włąśnie o to się rozchodzi, że to co ja mogłam, to właśnie się dość istotnie odwlekało w czasie ;) I skutkiem tego sprzedawcy dostawali obszarpane karteluszki z notesu ;) Bo ja czas znalazłam tylko na zrobienie wizytówek dla Klientów, a dla kontrahentów to już niekoniecznie (zawsze znajdowało się coś ważniejszego, czym trzeba się było zająć :)) I dlatego przez dobre 3 czy 4 lata tych wizytówek nie miałam znikąd, aż się Kaha wkurzyła i już mam (i bardzo mi się podobają, o! :)) A Moo jest już passe ;) Wszyscy* mają wizytówki stamtąd, co jest najlepszym powodem dla tego, żebym ja ich stamtąd nie zamówiła ;) (co poradzę? tak mam i już ;)) *) Ci "wszyscy" to wiecie jacy, anegdotyczni tacy, czyli połowa znanych mi biżuteryjek z połowy, która w ogóle ma wizytówki z połowy, która o tym wspomina, z połowy, która wspomina o tym w miejscach, do których zaglądam ;)
   Odpowiedz
 3. nooooo.... osobne wizytówki dla klienta, osobne dla kontrahenta to już WIELKA I POWAŻNA FIRMA :-)
  Odpowiedz
 4. Tja...
  Odpowiedz
 5. Author
  Jagoda - mam osobne, bo inne informacje na nich potrzebuję mieć :) Klienta raczej mój NIP nie obchodzi, a z kolei dostawcy są nim zazwyczaj żywo zainteresowani ;) Co nie zmienia faktu, że ja jednak JESTEM przypadkiem beznadziejnym, bo dostałam zarąbiste wizytówki, po czym nie zabrałam ich ze sobą na targi i i tak skrobałam dane firmy na ulotce reklamowej jakiegoś salonu slubnego :D Pełna profeska! ;)
  Odpowiedz
 6. Powinnaś nosić w każdej kieszeni po kilka wizytówek.., powinny Ci wypadać z portmonetki podczas robienia zakupów.. możesz gubić je przed nogami elegantek .. ;)
  Odpowiedz

Odpowiedz