losowanie

Trackbacks and pingbacks

 1. Sekcja subietywna » Ważki i sprawa sowia ;)
  [...] losowaniu wyręczy mnie tym razem nie zmachany przeprowadzką Memukot, a najzwyczajniejsza na świecie, zupełnie pospolita maszyna losująca Totalizatora Sportowego…

18 komentarzy

 1. No wreszcie!! Gratuluję wygranej ;)
  Odpowiedz
 2. Te, Zyzoka wykorzystałaś?! A dałaś mu coś w nagrodę chociaż? ;)
  Odpowiedz
  1. Author
   Jak śmiesz się wyrażać o Jaśnie Memukocie w ten sposób! Zyzoka... Phi! Wszyscy zresztą wiedzą, że ten kot wcale nie ma zeza, tylko ten... no... tylko krzywo patrzy jak się skupia! O! ;) A w nagrodę za tak wspaniałe losowanie, Memulek leży sobie teraz na moich kolankach i odpoczywa po ciężkiej pracy ;) A co!
   Odpowiedz
 3. Gratuluję zwyciężczyni :-) Niech się dobrze nosi :-) A za rok też będzie losowanie? Można się już zapisać? ;-))) PS Jak kicia - rekonwalescentka?
  Odpowiedz
 4. Gratuluję wylosowanej i dziękuję za miła zabawę. No i głaski dla "maszyny losującej" ;-)) Uroczy ;-))
  Odpowiedz
 5. Niesamowite!! Ten filmik rozbawił mnie do łez :D:D Świetny!!! To miłe pocieszenie dla tych, którzy nie wygrali. :) Pozdrawiam ciepło!
  Odpowiedz
 6. Ja co prawda spóźniłam się i nie brałam udziału w candy, ale przyszłam pogratulować zwyciężczyni. Chciałam też powiedzieć, że tak profesjonalnie zorganizowanego losowania z kotem w roli głównej jeszcze nie widziałam ;) Pozdrawiamy we dwie, Kasia i Klarcia, która mimo, że nie losowała też odpoczywa na moich kolanach ;)
  Odpowiedz
 7. Gratuluję zwyciężczyni!!! I zazdroszczę ;-) Pani Edyto, super filmik :))) I super profesjonalne losowanie :) Maszyna Losująca to wypisz wymaluj mój Rysiek, który właśnie siedzi na moich kolanach i obejrzał filmik wraz ze mną ;-) Muzyka mu się bardzo podobała :) Pozdrawiamy ciepło i czekamy niecierpliwie na nowości!!! ewa
  Odpowiedz
 8. Łiiiii.... :D:D:D Ale się cieszę :D:D:D W życiu bym nie pomyślała, że wygram liścia, bo to w ogóle chyba moja pierwsza w życiu wygrana, i to na dodatek wylosowała mnie kota :D A przedwczoraj się ojciec ze mnie nabijał, że kocia mama jestem, bo ledwo przykucnęłam w ogródku, a już jakiś obcy osiedlowy kot siedział mi na ramieniu :P Może Twojej też jakieś fluidy posłałam chociaż wirtualnie, bo realnie własnego kota posiadać nie mogę z powodu uczulenia :( Tym bardziej proszę ode mnie kotę wymiziać, wydrapać i jakimiś słodkościem nakarmić, a ja już pędzę pisać maila :D
  Odpowiedz
 9. Świetne techno losowanie! Gartuluje i pozdrawiam!
  Odpowiedz
 10. O jacie! jaka świetna maszyna losująca!!! i oryginalna zarazem hehe Gratuluję wygranej!
  Odpowiedz
 11. Ale jazda, jeszcze czegoś takiego nie widziałam, losowanie "na kota"! Świetny pomysł! Gratuluję! Powinnaś to opatentować...skoro ośmiornice typują wynik meczów, to co, koty są gorsze?! Buahahahaha! Pozdrawiam!
  Odpowiedz
 12. Super maszyna losująca:D Gratuluję zwyciężczyni:) (A tak dla ciekawostki, kolejna Agnieszka dopisuje się do "kolekcji";) )
  Odpowiedz
 13. Losowanie - po prostu swietne! I rowniez gratuluje :)
  Odpowiedz
 14. To ja gratuluje zwyciężczyni a Tobie Mari radzę zajrzeć do mnie na bloga bo sama rozdajesz prezenty a po swój się nie zgłaszasz, ładnie to tak?jeszcze się przeterminuje;)
  Odpowiedz
 15. Faktycznie, nie spodziewałam się tylu Michalin :) Kiedyś aż do czasów studiów nie spotkałam żadnej, a teraz niemal co druga to Michalina :) Gratuluje wygranej, szczęściara :)
  Odpowiedz
 16. Author
  Memukot cieszy się, że się spodobał i prosił, aby przekazać łaskawe pozdrowienia dla wszystkich fanów, co niniejszym czynię ;) Kornelia - noż kurczę fikol, bo ja bym się w zyciu nie spodziewała, że ja coś wygram! Hoho, i to u kogo :D Bardzo się cieszę i pendem pendzem!
  Odpowiedz
 17. [...] losowaniu wyręczy mnie tym razem nie zmachany przeprowadzką Memukot, a najzwyczajniejsza na świecie, zupełnie pospolita maszyna losująca Totalizatora Sportowego A [...]
  Odpowiedz

Odpowiedz