...i inne opowieści dziwnej treści :), Od ekshibicjonistki...

Galanta komuś? ;)

galant

Znajomy, po sąsiedzku mieszkający zresztą, chce sprzedać samochód (na moje oko szuka pretesktu do kupna większego i świeżo narodzona córka zdaje się być doskonałym 😉 ale co ja tam mogę wiedzieć ;)), a że sam zaprzepaścił swoje hasła allegrowe, poprosił mnie o wrzucenie aukcji od siebie 🙂

Nie jestem wprawdzie tak do końca przekonana, czy to dokładnie miał na myśli, kiedy podawał mi dane techniczne i mówił „opis to jakoś tam napiszesz, prawda?”, ale może mnie nie złoi? ;)))))

Komu Galanta?

No ale śmiech śmiechem, a sedno w tym, że może jest tu  ktoś chętny na bordowego Mitsubishi Galanta, ewentualnie ktoś znający kogoś chętnego?? Aukcja tu: klik! (EDIT: Aukcja przeszła do historii, ale tu: klik! można znaleźć coś w rodzaju kopii :))

Szarlotkę dokładam gratis, a i na kakao zaproszę w razie czego 😉

Related Posts

7 komentarzy o “Galanta komuś? ;)

 1. franio pisze:

  brzuch mnie ze śmiechu rozbolał:P

 2. Ale się uśmiałam, zresztą jak zawsze 🙂

 3. ja_joanna pisze:

  mari, no padłam po prostu, kocham Cię, kocham Twoje opisy na allegro, ale tym to przebiłaś wszystkie poprzednie. Gdyby to było tak za 2-3 miesiące to ja bym po tym opisie tylko i wyłącznie (szczególnie zachęcona Twoją szarlotką!) bym go kupiła, bo… no bo potrzebuję i planuję taki zakup, a jest w moim ulubionym kolorze i to w sumie jest najważniejsze z autka, nie?

  Trzymam kciuki za sprzedaż!

 4. Tjaaaaaaaaaa, zdecydowanie to jest Twój najlepszy opis 😀

 5. Magda pisze:

  Normalnie chyba się przełamię i zacznę jeździć dla takiego autka 🙂 Gdyby tylko miało automatyczną skrzynie biegów… 😉 Bo jednak ta zmiana biegów mnie przerasta 😀

 6. Buszbusz pisze:

  Opis super, ale zmieniłabym to kup teraz na licytację, bo w motoryzacji są tylko ogłoszenia i jak ktoś kliknie „kup teraz”, to aukcja się skończy, a kupić wcale nie musi.

  1. marisella pisze:

   Ja też sugerowałam licytację, ale cóż począć, jak szef kazał „Kup teraz” 😉 Będę jeszcze negocjować 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *