• Niewielkie kolczyki z kryształami Swarovskiego w kształcie śnieżynekDelikatne kolczyki z kryształami Swarovskiego w kształcie płatków śniegu

  Kolczyki Tęczowe śnieżynki

  69,00 

  Drobniuteńkie kolczyki-sztyfty, które założone wyglądają jak niewielkie, niespełna 5-milimetrowe śnieżynki. Wykonane ze srebra próby 925 oraz kryształków Swarovskiego w odcieniu Crystal Aurore Boreale (tzw. Crystal AB – krysztaliczy o tęczowej powłoce). Na drugim zdjęciu, dla zobrazowania wielkości, kolczyki tego typu zostały ukazane na dłoni.

 • Kolczyki Kryształowe śnieżynki

  Kolczyki Kryształowe śnieżynki

  69,00 

  Drobniuteńkie kolczyki-sztyfty, które założone wyglądają jak niewielkie, niespełna 5-milimetrowe śnieżynki. Wykonane ze srebra próby 925 oraz kryształków Swarovskiego w odcieniu Crystal F (czyli przezroczystym ze srebrnym spodem, przez co kryształki wyglądają jak maleńkie lustereczka). Na drugim zdjęciu, dla zobrazowania wielkości, kolczyki te zostały ukazane w towarzystwie innych tego typu, także dostępnych w moim butiku

 • Kolczyki Mroczne śniezynkiDelikatne kolczyki z kryształami Swarovskiego w kształcie płatków śniegu

  Kolczyki Mroczne śniezynki

  69,00 

  Drobniuteńkie kolczyki-sztyfty, które założone wyglądają jak niewielkie, niespełna 5-milimetrowe śnieżynki. Wykonane ze srebra próby 925 oraz kryształków Swarovskiego w głębokiej czerni Jet. Na drugim zdjęciu, dla zobrazowania wielkości, kolczyki te zostały ukazane w towarzystwie innych tego typu, także dostępnych w moim butiku.

 • Komplet bizuterii ze śnieżynkami - kryształy Swarovski Blue ShadeKomplet bizuterii ze śnieżynkami - kryształy Swarovski Blue Shade (kolczyki, naszyjnik)

  Świąteczny komplet biżuterii – Płatki Śniegu

  339,00 

  Wysyłka w ciągu 1-2 dni