Trackbacks and pingbacks

No trackback or pingback available for this article.

10 komentarzy

 1. Jak zwykle - Twoje prace są takie ładne.... :-) Ależ jestem nudna ;-)
  Odpowiedz
 2. Aleś się zaś rozpisała! A tu wystarczyło napisać "patrzcie jaki czad zrobiłam!" :P A i jeszcze chciałam dodać, że na żywo komplet robi jeszcze większe wrażenie :)
  Odpowiedz
 3. Cuda to za mało powiedziane. Zdradź jaka to żywica ja jestem na wstępnym etapie szukania więc rozumieisz...
  Odpowiedz
 4. BOSKIE!!! Już się ustawiam w kolejce po takie cudo - chciałabym coś berlińskiego, albo portugalskiego, albo z moim kotem Mefistem ;-))) Taki medalin na łacuszku, o! Ale mam wymagania ;-)))
  Odpowiedz
  1. Author
   Anette - zaraz Ci poślę maila, ominiesz wiele pułapek, kierując się wprost do celu ;) Ewo - a co z Portugalii albo Berlina Ci chodzi po głowie? Bo ja mam w planach w najbliższych dniach kolczyki z Prowansją :) I myślę nad kolejnymi, ale nie mogę się zdecydować :))) A kota Mefista to się da, bezproblemowo, tyle, że musiałabym dostać jego fotkę w .jpg :) Ale to jak coś możemy już omówić mailowo :))))
   Odpowiedz
 5. A ja dodam łyżkę dziegciu do tej wielkiej beki miodu, którą tu wylewacie. Nie widzę tu nic nowatorskiego, dobrze zfotografowane, wszędzie pełno takich teraz,to samo ze Swarkami, poskładane z elementów, gotowe krawatki, tylko zapiąć i zrobić cud zdjęcie.
  Odpowiedz
 6. No cóż, każdy może mieć swoje zdanie. Osobiście nie daję pochwał na wyrost. Prace Edyty odkryłam kiedyś w pakamerze, dawno temu, jak jeszcze chyba nie było tej strony. Wyróżniały się. Mam bardzo dużo biżuterii od Edyty i jestem z niej bardzo zadawolona. A dodam tylko, ze jestem stuknięta na punkcie biżuterii i ilość posiadanych przeze mnie kolczyków, naszyjników, wisiorków, bransoletek... ociera się juz o stan chorobliwy. Jestem wymagająca w tym temacie. I niezmiennie pozostaje fanką Edyty! :) PS: W sprawie Berlina, Portugalii i kota Mefisto. Fotka Mefista pójdzie na maila ze wskazówkami, co by wykadrować mordkę tylko. Berlina i Portugalii będę szukać. :)
  Odpowiedz
 7. Swoją drogą kłania się czytanie ze zrozumieniem, jak widać na przykładzie Uli - zanikająca w niektórych kręgach umiejętność.. Przecież wołem w poście stoi, że cargi to ręczna robota, a foty zdały egzamin dopiero po wielu próbach! To gdzie tu gotowe elementy, hę?
  Odpowiedz
 8. Mogę się dowiedzieć co to za żywica? :
  Odpowiedz
  1. Author
   Jasne, to Lisa Pavelka, polecam serdecznie :)
   Odpowiedz

Odpowiedz